Yerli Üretim Etiketi

Ürün Kodu: Yerli Üretim

Marka: EB-Çok Amaçlı

star star star star star 2626 Değerlendirme
Ürün Fiyatı
150.00 TL + KDV
İndirimli Fiyat
125.00 TL+KDV
Kdv Dahil
150.00 TL
Kdv Dahil (TL)
150.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Ürün Seçenekleri
Sipariş Türü
  • Küçük Koli
  • Orta Koli
  • Büyük Koli
En geç 22 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.

İster raflarda, isterseniz ürünler üzerinde kullanabileceğiniz yerli üretim etiketi kullanım alanınıza göre kağıt bazlı veya plastik bazlı olabilir. Fakat bu ürünler üzerinde renkli olarak yer alması gereken bayraklı logo / işaretler ve ayrıca fiyatın hangi tarihte güncellendiği hakkında bilgiler yer almalıdır. Renkli olarak kullanılması gereken bu yerli malı etiketlerinde artık ürün görseli de tercih ediliyor.

Yerli Üretim Etiketi Zorunlu Hale Geldi

Ticaret Bakanlığı yerli ürünlerin diğer ürünlerden ayırtedilebilmesi için tüm satış alanlarında Türk Malı Etiketi uygulamasını zorunlu hale getirdi. Resmi Gazete ‘de 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 54’üncü maddesinde ve bu maddeye dayanılarak çıkarılan “Fiyat Etiketi Yönetmeliğinde Değişikik Yapılmasına Dair Yönetmelik” uyarınca, Türkiye sınırları içerisinde üretilen tüm ürünlerin etiketlerinde Ticaret Bakanlığı tarafından seçilmiş logo (bayraklı), resim veya işaretlerin kullanılması zorunluğu geldi. Ayrıca bu etikler üzerinde ürünün fiyatının ve birim fiyatının ne zamandan beri uygulanmaya başladığı tarih de yer alacak.

Eylül 2018 sonuna kadar tüm ürünler için zorunlu kılınan “Yerli Malı Etiketi” tüketicilerin Türk Malı ürünleri ayırt ederek, yerli sermaye & üretimine katkı sağlayacak ürünleri tercih etmelerini teşvik amaçlı uygulamaya konuluyor.

Etiketlerin üzerindeki fiyat, harf ve rakamların okunabilir, düzgün, eksiksiz ve gerçeğe uygun şekilde, başka rakam ve işaretlerle karışıklığa yer verilmemesi, yanıltıcı ve aldatıcı bilgilerin yer almaması zorunlu tutuldu. Yönetmelik 3 Ekim 2018 tarihi itibariyle yürürlüğe girecek.

Ticaret bakanlığı bu konuda tüketicilerin bilinçli hareket ederek hassasiyet göstermesi ve mevzuatı ihlal eden satıcı / sağlayıcıları Bakanlığa veya Ticaret İl Müdürlüklerine bildirmesi konsunda uyarıda bulundu.

Ürün Özellikleri

Etiket (Sticker)

En (mm)

Boy (mm)

Rulo Sarım

Kuşe Etiket (Sticker)

60

35

1,000

 

Sipariş Türü

Koli Adet

Toplam Adet

Küçük Koli

8

Rulo

8,000

Orta Koli

16

Rulo

16,000

Büyük Koli

32

Rulo

32,000

Ürünlerimizin tamamının ISO ve TDS belgeleri mevcuttur.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır